O nas

Firma funkcjonuje na rynku już od 2008 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych instytucji istniejących na rynku prowadzących różnego rodzaju kursy giełdowe. Prowadzimy szkolenia przygotowujące do państwowego egzaminu na maklera papierów wartościowych, kursy analityka giełdowego oraz szkolenia przygotowujące do egzaminu CFA ® Level I oraz Level II (kurs do etapu trzeciego jest w trakcie przygotowania). Nasze szkolenia prowadzimy w postaci edycji otwartych oraz szkoleń zamkniętych dla pracowników firm inwestycyjnych, domów maklerskich oraz uczelni wyższych. Częstą praktyką są także kursy indywidualne bądź w małych grupach przeznaczone dla osób nie mogących uczestniczyć w weekendowych szkoleniach.

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Jesteśmy najlepszą firmą w Polsce przygotowującą do egzaminu na maklera papierów wartościowych. Prowadząc ponad 40 edycji otwartych oraz zamkniętych dla firm inwestycyjnych oraz domów maklerskich, wykształciliśmy ponad 600 finansistów i analityków. Ponad 100 naszych absolwentów zdało państwowy egzamin i uzyskało licencję maklera. Sukces i renoma na rynku spowodowana najwyższym w Polsce odsetkiem zdawalności państwowych egzaminów przez absolwentów kursu przełożyła się na liczne zapytania ofertowe dotyczące szkoleń zamkniętych w rozmaitych instytucjach finansowych oraz uczelniach wyższych. Powyższe czynniki sprawiły, iż firma ugruntowała swoją pozycję na rynku poprzez wprowadzanie nowych, ulepszonych rozwiązań, które sukcesywnie zyskiwały renomę, świadcząc jednocześnie o wysokiej jakości świadczonych usług. Rozwijając ofertę, także na skutek licznych zapytań naszych absolwentów, chcąc pozostać najlepszą w Polsce firmą przygotowującą do egzaminów państwowych, nasi wykładowcy począwszy od 2011 roku rozpoczęli pracę nad autorskim programem przygotowującym do zdobycia uznanego na całym świecie tytułu CFA. Zbudowany przez nas program jest kompletny, sprawdzony, elastyczny i przekazywany w przystępnej i zrozumiałej formie. Więcej o sposobie nauczania

Szkolenia prowadzone są wyłącznie przez praktyków rynku kapitałowego posiadających wszystkie 3 zdane etapy egzaminu CFA, będących w trakcie realizacji programu CFA, bądź posiadających tytuł maklera papierów wartościowych.