O kursie

Cel kursu oraz sposób nauczania

Jeżeli:

Zapisz się na nasz kurs już teraz!

Po ukończeniu kursu, który umożliwi Ci zdobycie licencji CFA®:

Zarezerwuj miejsce na liście uczestników

Celem kursu jest całościowe przygotowanie do egzaminu CFA. Cykl szkoleniowy obejmuje 12 spotkań po 8 godzin zegarowych. Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele w godzinach od 9 do 17. Cykl szkoleniowy trwa aż 96 godzin zegarowych, co pozwala w pełni zrealizować program szkolenia uwzględniając czas zarówno na wiedzę merytoryczno-techniczną, metodologię rozwiązywania zadań, utrwalenie materiału oraz zwiększenie nacisku na partie materiału stanowiące największe wyzwanie dla uczestników.

Nie wymagamy od uczestników wiedzy ekonomicznej przed przystąpieniem do szkolenia. Cały materiał tłumaczony jest od podstaw. Najpierw przekazujemy Państwu kompletną teorię niezbędną do rozwiązywania zadań z danego tematu. Następnie przerabiamy zadania dotyczące omówionych zagadnień. Materiał przekazujemy w przystępnej i zrozumiałej formie.

Kurs zawiera całość materiału wymaganego do egzaminu zawartego w Curriculum CFA. Program zbudowany jest w oparciu o książki Instytutu CFA, z podziałem na tematy zwane LOS-ami.

Jedyny kurs w Polsce prowadzony w dwóch językach równocześnie

Kurs prowadzony jest równocześnie w dwóch językach. Trudne zagadnienia matematyczne tłumaczone są w języku polskim. Wszystkie kluczowe słowa w języku angielskim, potrzebne w danym zagadnieniu tematycznym i używane na egzaminie, są wymieniane na kursie i używane przez prowadzących. Sprawia to, iż uczestnicy znający język angielski w stopniu podstawowym, są w stanie doskonale poradzić sobie w opanowaniu materiału kursu.